سوالات متداول کاربران و خريداران


لطفا پیش از مطرح کردن سوالات خود در بخش پشتیانی ابتدا پاسخ به سوالات رایج کاربران را چک کنید.
میهن طرح طراحانی که به صورت حرفه ای فعالیت میکنند و دارای خلاقیت و متعهد به کار هستند پذیرش ( غیر حضوری ) می کند شما برای پذیرش باید از طریق صفحه فروشنده شوید در نوار بالای سایت اقدام کنید.
فروشندگان می توانند با عضویت در مجموعه میهن طرح به عنوان شریک تجاری میهن طرح در سایت های گرافیک ، ویدیو و صدا کسب درآمد کنند. فروشندگان میتوانند با ثبت محصولات خود در سایت میهن طرح به شیوه فروش فروش امتیازی ( به صورت دائمی) در سایت میهن طرح کسب درآمد داشته باشند. در این شیوه فروشندگان میتوانند بر اساس هر محصولی که در سایت آپلود و یا توسط مشتری دانلود میشود امتیاز دریافت کنند. با جمع آوری و به حد نصاب رسیدن امتیازها میهن طرح با فروشنده تسویه حساب میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این بخش ثبت نام کنید میهن طرح پس از بررسی نمونه کارهای فروشنده و تائید شرایط همکاری و کسب درآمد راهنمایی میکند.
فروشنده گرامی با جمع آوری و به حد نصاب رسیدن امتیازها میهن طرح با فروشنده تسویه حساب میکند.مبلغ درآمد شما برای تسویه حساب حداقل 100000 تومان میباشد
* درخواست های تسویه حساب می باید حداقل ۲ روز پیش از روزهای تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد. * تسویه حساب با فروشندگان هفته ای ۲ مرتبه در روزهای دو شنبه و پنج شنبه انجام می شود.
تسویه حساب از طریق حساب پایا و با استفاده از شماره شبا بانکی شما ارسال میگردد پس در ثبت اطلاعات بانکی دقت فرائید

پاسخ سوالتان را نیافتید؟ مشکلی نیست برای ارتباط با ما کلیک کنید

پشتیبان تلگرام
پشتیبانی تلگرامی
پیغام به پشتیبان 24/7 تلگرام