قوانين و مقررات فروشگاه ميهن طرح


توافقنامه

کلیه کاربران، خریداران، فروشندگان میهن طرح و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از محصولات میهن طرح ، موظف به رعایت کامل شرایط هستند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران و تطابق با قوانین حاکم بر کشور ( جمهوری اسلامی ايران) است. این شرایط جامع و کامل نبوده و میهن طرح حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آن ها در سایت mihantarh.com برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق تیکت به میهن طرح اعلام گردد.


فصل اول: تعاریف


* این سایت متعلق به گروه میهن طرح تحت مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،کانون آگهی و تبلیغات نشانه (شماره پروانه : 7/21987/253) با مدیریت وحید کوثری نژاد می باشد و در زمینه طراحی و فروش مجموعه طرح های گرافیکی در زمینه های مختلف فعالیت دارد.  1. خريدار: کسي است که به عنوان شخص حقيقي يا حقوقي اقدام به خريد و پرداخت هزينه محصول مي نمايد.

2. فروشنده: سایت میهن طرح که به عنوان شخص حقيقي يا حقوقي اقدام به فروش یک محصول مي نمايد.

3. محصول: هر يک از محصولات قابل دانلود ارائه شده توسط میهن طرح

4. پرتال کاربران: سایت به آدرس www.mihantarh.com که خريدار در آنجا حساب داشته و از طريق اين حساب مي تواند فهرست محصولات خریداری شده یا منتشر شده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات خريدار در آنجا ثبت شده و قابل ويرايش و بروز رساني است.

5. سیستم جامع تیکت: قابلیتی است در پرتال کاربران که کليه مکاتبات الکترونيکي خريداران، فروشندگان و ساير کاربران با میهن طرح در آنجا ثبت و از طريق شماره تيکت قابل پيگيري است.

6. تعرفه: فهرست کامل محصولات و خدمات قابل ارائه همراه با ويژگي ها و محدوديت ها و قيمت ها به نحوي که خريدار کاملا آگاه گردد.

7. تحويل محصول: ارائه لینک دانلود محصول خريداري شده و يا ارائه دسترسی به خريدار

8. کاربر وب سايت: کليه اشخاصي که از سراسر دنيا وب سايت میهن طرح را مشاهده و مرور مي کنند.


فصل دوم: هویت

1. میهن طرح: سایت اینترنتی با آدرس www.mihantarh.com که در اين توافق نامه میهن طرح ناميده مي شود.

2. هويت خريدار: خريدار شخصي حقيقي يا حقوقي است که مشخصات وي در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و محصولات خريداري شده تحت حساب وي مديريت مي شود

3. هويت فروشنده: فروشنده شخصي حقيقي يا حقوقي است که مشخصات وي در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و محصولات خريداري شده یا عرضه شده تحت حساب وي مديريت مي شود

4. براي حفظ حقوق قانوني خريداران، فروشندگان، کليه این کاربران موظف به ارائه اطلاعات هويتي خود به میهن طرح مي باشند. ضمنا عواقب اعلام ناصحيح اطلاعات مستقيما بر عهده ایشان خواهد بود. میهن طرح مسئوليتي در قبال کنترل صحت اطلاعات خريداران، فروشندگان ندارد.

5. خريدار و فروشنده اذعان مي نمايد که کليه اطلاعات هويتي ارائه شده و آدرس ها وشماره تماس و امثالهم صحيح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال کاربران مي کوشد. میهن طرح حق دارد هر زمان که نياز به کنترل اين اطلاعات داشته تصوير برابر اصل اين اطلاعات را از ایشان دريافت نمايد. میهن طرح حق دارد تا تکميل اطلاعات صحيح و مستند نسبت به تعليق سرويس دهی به خریدار و فروشنده اقدام نمايد.

6. کليه مسئوليت ها و حقوق مرتبط با محصولات، بر عهده فروشنده به تنهائي مي باشد.


فصل سوم: تغییرات

1. تغييرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات میهن طرح تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه میهن طرح و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، میهن طرح حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت میهن طرح در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا میهن طرح مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار، فروشنده می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت میهن طرح کنترل نماید.

2. تغييرات فني: میهن طرح براي بهبود کيفيت خدمات حق انجام تغييرات فني، سخت افزاري، نرم افزاري يا شبکه اي را در سرويس هاي ارائه شده دارد. در مورد تغييراتي که سرويس خريدار، فروشنده را تحت تاثير قرار مي دهد میهن طرح موظف است تا يک ماه پس از اعمال تغييرات، مشکلات احتمالی پیش آمده را رفع کند. خريدار، فروشنده موظف هستند خود را با اين تغييرات سازگار نمايند. هرگاه به دليل موارد ضروري، میهن طرح امکان اطلاع رساني یا خدمات دهی را از دست بدهد و يا فوريت هاي فني این مجموعه را ناچار به اين امر نمايد مسئوليتي براي اطلاع رساني زمان و نحوه تغييرات نخواهد داشت ضمنا خريدار، فروشنده به شرکت وکالت مي دهد تا در زمان مورد نياز در جهت بهبود سطح کيفي سرويس اقدام به انجام فعاليت هاي سخت افزاري و نرم افزاري روي سرورهاي میهن طرح نمايد.

3. میهن طرح مي تواند تا زماني که اطلاعات کافي در مورد موارد مشکوک پيدا نکرده است، اقدامي براي تغيير در سفارش، محصول یا خدمات صورت ندهد.


فصل چهارم: تحویل محصول

1. پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خريدار، با آماده تحويل شدن محصول خريداري شده، لینک دانلود در حساب کاربری خريدار درج مي شود. عدم دسترسي خريدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحويل محصول نمي گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می باید حداقل ۲۴ الی ۴۸ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.

2. کلیه سفارشاتی که خریدار انجام می شود میبایست بلافاصله باید دسترسی به لینک دانلود در بخش دانلود ها داشته باشد. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک های دانلود مربوط به سفارش ۲۴ ساعت کاری خواهد بود.

3. خريدار در صورتيکه در بازه زماني حداکثر زمان تحويل، لینک محصول را دريافت ننمايد موظف است حداکثر ۷ روز پس از پايان زمان تحويل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش میهن طرح اعلام نمايد.

4. در صورت بروز شرايط ويژه فني و يا محدوديت هايي که تحويل در زمان مقرر آن انجام نشود، میهن طرح مجاز به افزايش زمان تحويل سرويس تا ٢ برابر خواهد بود.

5. خريدار حق درخواست لغو سفارش خريداري شده را نخواهد داشت.

6. میهن طرح مسئوليتي در قبال عدم تطابق با نياز و يا عدم استفاده خريدار از محصول خريداري شده و تحويل شده را ندارد.

7. در صورت وجود هرگونه مغايرت در توضیحات محصول و محصول ارائه شده به خريدار، خريدار موظف است مراتب را حداکثر یک روز پس از ثبت لینک دانلود در حساب کاربری ایشان به میهن طرح اعلام نماید و میهن طرح موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در عدم رفع مشکل، مسئوليت میهن طرح صرفا کسر وجه محصول از حساب فروشنده، مسترد کردن وجه به خریدار (مطابق با منبع پرداخت وجه) و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.


فصل پنجم: امنیت و محرمانگی

1. به طور کلي محيط اينترنت به همان ميزان ساير محيط هاي ارتباطي مانند پست، دورنگار و تلفن براي انتقال اطلاعات محرمانه امنيت دارد. در کليه اين محيط ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همين دليل ضمن آنکه میهن طرح تمام تلاش خود را براي ايجاد محيطي امن براي نگهداري و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه مي نمايد، با اين حال از جانب احتياط از خريداران، فروشندگان مي خواهد که هميشه ارتباطات آنلاين اينترنتي خود را نا امن فرض نمايند. میهن طرح هيچ گونه مسئوليتي در رابطه با امنيت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهاي خود با جاهاي ديگر را نمي پذيرد.

2. میهن طرح با تدابير امنيتي خود مسئول حفظ امنيت پايه سرويس هاي خود مي باشد.

3. میهن طرح مسئوليتي نسبت به امنيت تبادل داده ما بين خريدار و سرورهای بانکی ندارد.

4. میهن طرح مسئوليتي نسبت به در اختيار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خريدار و فروشنده ، توسط اشخاص ثالث ندارد.

5. میهن طرح موظف به رعايت محرمانگي کليه داده های موجود در حساب کاربری خريدار و فروشنده مي باشد و همچنين آن را در اختيار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

6. میهن طرح تلاش خود را براي حصول بالاترين سطح امنيت ممکن براي حساب کاربری خريداران و فروشندگان انجام مي دهد از اين رو میهن طرح نسبت به اموري که در حيطه مسئوليت خريدار و فروشنده از لحاظ نگهداري امنيت حساب خود مي باشد مسووليتي ندارد.

7. در صورت نیاز خریدار و فروشنده جهت برطرف کردن مشکلات غیر مرتبط با وظایف میهن طرح ، میهن طرح بنا به حجم کار مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع مشکل می باشد.


فصل ششم: مرجع قضاوت

1. در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، خريدار و فروشنده موظف هستند بدوا نسبت به اعلام موضوع در تیکت پشتیبانی میهن طرح اقدام نمایند و در صورت عدم کسب پاسخ مناسب، نسبت به ارتباط با مدیریت شرکت اقدام نمایند تا موضوع مجددا مورد رسيدگي واقع گردد. در صورت عدم حصول نتيجه پس از ۳۰ روز کاری، خريدار و فروشنده مي تواند با تشکیل هیئت حل اختلاف مورد توافق طرفین، موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهند.


فصل هفتم: شرایط و ضوابط کلی خریدار، فروشنده

قوانین خریدار ( کاربر عادی )

1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید

2. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت میهن طرح به ثبت برسد.

3. بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد. میهن طرح در قبال عدم پشتیبانی فروشندگان هیچ مسئولیتی ندارد.

o تبصره ۳-۱: ذکر این نکته ضروریست که فروشندگان نیز ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعته یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیستند و صرفا پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.

4. پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا توسط فروشندگان انجام خواهد شد و میهن طرح هیچگونه مسولیتی در قبال ارائه پشتیبانی برای محصول ندارد.

5. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.

6. امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.

7. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان میهن طرح و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از مارکت حذف خواهد شد.

8. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه ها بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.

9. فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است، میهن طرح این حق را دارد تا به نمایندگی از فروشنده محصول و در راستای حمایت از حقوق فروشندگان، دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.

10. میهن طرح هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و میهن طرح خواهد بود.

11. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت میهن طرح ، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط میهن طرح را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

12. میهن طرح در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

13. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و میهن طرح هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت

14. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات میهن طرح تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه میهن طرح و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، میهن طرح حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت میهن طرح در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا میهن طرح مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت میهن طرح کنترل نماید.


قوانین فروشنده ( کاربر طراح )برای عضویت ابتدا فرم زیر را دانلود و با دقت مطالعه کنید. ( دانلود فایل راهنما )

مراحل عضویت:

1- تکمیل فرم ثبت نام فروشندگی و ارسال نمونه کار ( فروشنده شوید )

  * توجه نمائید نمونه کارهای ارسالی باید به صورت حرفه ای و توسط شما انجام شده باشد و در صورت مشاهده نمونه کارهای دیگر سایت ها و ارسال آثار مبتدی و یا متوسط میهن طرح نمیتواند با فروشنده همکاری کند.

2- تائید یا عدم تائید فروشنده

3-  پس از دریافت پیامک و ایمیل تائید با یکی از روش های زیر با میهن طرح تماس بگیرید

    * ( پشتیبانی تلگرام: mihan_tarh@   یا پشتیبانی   واتس آپ 09128509979 )

4-  مطالعه شرایط کسب درآمد و قوانین ارسال محصول میهن طرح توسط فروشنده

5- قبول شرایط کسب درآمد و قوانین توسط فروشنده

6- شروع به کار ( دریافت فرم تکمیل اطلاعات، راهنمای ارسال محصول، دانلود موکاپ ها )


شرایط عضویت:

فروشندگانی مانند طراحان گرافیک، عکاسان، تدوینگران، طراحان تیزر و موشن گرافیک، فیلمسازان، تصویربرداران، صداگذاران میتوانند در سایت میهن طرح عضو شوند.

حداقل سن فروشنده 18 سال میباشد.

میهن طرح جایگاه افراد حرفه ای و علاقمند میباشد و از پذیرش افراد مبتدی معذور هستیم.


قوانین سایت:

1- کسب درآمد در میهن طرح با سایت های دیگر فروش که بر اساس درصد یا کمیسیون فروش کار میکنند متفاوت هست نحوه کسب درآمد در میهن طرح به دو روش استخدام غیر حضوری بر اساس حقوق ماهیانه و یا فروش امتیازی میباشد ( تشریح شرایط کسب درآمد پس از تائید طراح صورت میگیرد)

2- میهن طرح با در اختیار گذاشتن پنل اختصاصی برای فروشنده این امکان را فراهم کرده تا فروشندگان بتوانند محصولات خود را در سایت ثبت کنند.

3- حداقل مبلغ تسویه حساب: فروشنده میتواند با جمع آوری امتیاز مشخص شده درخواست تسویه حساب را در سایت ثبت کند. یا بر اساس حقوق ماهیانه میباشد.

4- نحوه تائید ثبت محصولات : فروشنده قبل از ثبت محصول باید محصول خود را به پشتیان میهن طرح در تلگرام یا واتس آپ ارسال نماید محصولات پس از بررسی و در صورت عدم نیاز به اصلاحیه ، تائیده آن به فروشنده ارسال میکند و فروشنده میتواند در سایت ثبت کند.

5- طراحان هنگام عضویت باید از ترکیب نام و نام خانوادگی برای ثبت نام کاربری در سایت استفاده کنند و از کلمات دیگر خودداری فرمائید.

6- در میهن طرح محصولاتی تایید می شوند که یا خود فرد سازنده محصول باشد و اگر مشاهده شود طراح محصول را سایت دیگری برای فروش قرار داده، میهن طرح کلیه خدمات را برای طراح قطع کرده و دیگر امکان همکاری وجود ندارد.

7- تسویه حساب با فروشندگان هفته ای 1 مرتبه در روزهای چهارشنبه انجام می شود.

تبصره 3-1: درخواست های تسویه حساب می باید حداقل 2 روز پیش از روزهای تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد.

8- مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در مارکت را رعایت کرده باشید، در حدود 24 ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان مارکت به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.

9-  ایجاد پیش نمایش( موکاپ ) طبق پیش نمایش های که میهن طرح در اختیار شما قرار میدهد و استفاده از موکاپ دیگر اجتناب کنید.

10- هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر و شبکه های اجتماعی در بین توضیحات یک محصول موجب حذف آن محصول از میهن طرح شده و در صورت تکرار چنین مواردی اکانت فروشنده حذف خواهد شد.

11- با ارسال درخواست تبدیل عضویت از عادی به فروشنده مواد توافقنامه و ضوابط میهن طرح را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از فروشنده وجود ندارد. شما باید از گزینه تماس با ما به مدیر میهن طرح اطلاع دهید تا پس از بررسی با شما تماس گرفته شود .

12. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات میهن طرح تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه میهن طرح و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، میهن طرح حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت میهن طرح در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا میهن طرح مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و فروشنده می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت میهن طرح کنترل نماید.

پشتیبان تلگرام
پشتیبانی تلگرامی
پیغام به پشتیبان 24/7 تلگرام