راهنمای فروشندگان

قوانین و راهنمای ثبت طرحدانلود


مراحل عضویت:

1.       ثبت نام: ابتدا در سایت ثبت نام کنید دقت کنید نام کاربری شما باید ترکیبی از نام و نام خانوادگی باشد

2.       ارتقاء عضویت: بعد از ثبت نام جهت ارتقاء عضویت از عادی به طراح با پشتیبانی سایت تماس بگیرید ( تلگرام یا واتس آپ )

3.       فرم مشخصات فردی: فرم اطلاعات فردی و ثبت نام را تکمیل کرده و برای پشتیبانی میهن طرح ارسال کنید ( دانلود فرم )

4.       قوانین سایت و تسویه حساب : قوانین سایت و شرایط تسویه حساب با دقت مطالعه کنید ( در پائین همین صفحه توضیح داده شده)

5.       مراحل ثبت طرح : راهنمای ثبت طرح با دقت مطالعه کنید  ( راهنمای ثبت تکی )

6.       موضوع طراحی : دسته بندی و موضوعات طراحی توسط میهن طرح برای طراح ارسال میگردد.

7.       موکاپ ها: طرح ها در موکاپ های که طبق استاندارد سایت میهن طرح طراحی شده اند قرار دهید. ( در پائین همین صفحه توضیح داده شده )

8.      تائید طرح : طراح قبل از ثبت محصول باید محصول خود نسخه jpeg را به پشتیان میهن طرح در تلگرام یا واتس آپ ارسال نماید محصولات پس از بررسی و در صورت عدم نیاز به اصلاحیه ، تائیده آن به فروشنده ارسال میکند و فروشنده میتواند در سایت ثبت کند.


قوانین و تسویه حساب:

1- طراح گرامی شما به عنوان طراح غیر حضوری با میهـن طرح کار میکنید لطفا قبل ثبت طـرح به بخش راهنمای طراحان مراجعه فرمائید، قوانین ثبت محصول تسویه حساب و ... را به دقت مطالعه نمائید.

2- طراحان مختلفی از سراسر کشور با میهن طرح فعالیت میکنند و ظرفیت پذیرش محدود است، سعی کنید این فعالیت به صورت مداوم باشد تا درآمد مناسب داشته باشید.

3- در میهن طرح محصولاتی تایید می شوند که خود فرد سازنده محصول باشد و از گذاشتن طرح های دیگران و غیر مجاز و دیگر سایت هایی ایرانی و خارجی خودداری کنید.

4- از گذاشتن هرگونه تبلیغ سایت شخصی ، گروه های اجتماعی ، شبکه های مجازی و ... جداً خودداری فرمائید و مطابق با نمونه ارسالی فایل گروه بندی کنید.

5- هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر در بین لایه های یک طرح موجب حذف آن محصول از میهن طرح شده و در صورت تکرار چنین مواردی اکانت فروشنده حذف خواهد شد.

6- تسویه حساب با فروشندگان هفته ای 1 مرتبه در روزهای چهار شنبه انجام می شود، درخواست های تسویه حساب می باید حداقل 2 روز پیش از روزهای تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد.


آخرین بروزرسانی موکاپ ها  1398/12/11پشتیبان تلگرام
پشتیبانی تلگرامی
پیغام به پشتیبان 24/7 تلگرام