راهنمای فروشندگان

قوانین و راهنمای ثبت طرحدانلود


مراحل عضویت:

1.       ثبت نام: ابتدا در سایت ثبت نام کنید دقت کنید نام کاربری شما باید ترکیبی از نام و نام خانوادگی باشد

2.       ارتقاء عضویت: بعد از ثبت نام جهت ارتقاء عضویت از عادی به طراح با پشتیبانی سایت تماس بگیرید ( تلگرام یا واتس آپ )

3.       فرم مشخصات فردی: فرم اطلاعات فردی و ثبت نام را تکمیل کرده و برای پشتیبانی میهن طرح ارسال کنید ( دانلود فرم )

4.       قوانین سایت و تسویه حساب : قوانین سایت و شرایط تسویه حساب با دقت مطالعه کنید ( در پائین همین صفحه توضیح داده شده)

5.       مراحل ثبت طرح : راهنمای ثبت طرح با دقت مطالعه کنید  ( راهنمای ثبت تکی )

6.       موضوع طراحی : دسته بندی و موضوعات طراحی توسط میهن طرح برای طراح ارسال میگردد.

7.       موکاپ ها: طرح ها در موکاپ های که طبق استاندارد سایت میهن طرح طراحی شده اند قرار دهید. ( در پائین همین صفحه توضیح داده شده )

8.      تائید طرح : طراح قبل از ثبت محصول باید محصول خود نسخه jpeg را به پشتیان میهن طرح در تلگرام یا واتس آپ ارسال نماید محصولات پس از بررسی و در صورت عدم نیاز به اصلاحیه ، تائیده آن به فروشنده ارسال میکند و فروشنده میتواند در سایت ثبت کند.


قوانین و تسویه حساب:

1- طراح گرامی شما به عنوان طراح غیر حضوری با میهـن طرح کار میکنید لطفا قبل ثبت طـرح به بخش راهنمای طراحان مراجعه فرمائید، قوانین ثبت محصول تسویه حساب و ... را به دقت مطالعه نمائید.

2- طراحان مختلفی از سراسر کشور با میهن طرح فعالیت میکنند و ظرفیت پذیرش محدود است، سعی کنید این فعالیت به صورت مداوم باشد تا درآمد مناسب داشته باشید.

3- در میهن طرح محصولاتی تایید می شوند که خود فرد سازنده محصول باشد و از گذاشتن طرح های دیگران و غیر مجاز و دیگر سایت هایی ایرانی و خارجی خودداری کنید.

4- از گذاشتن هرگونه تبلیغ سایت شخصی ، گروه های اجتماعی ، شبکه های مجازی و ... جداً خودداری فرمائید و مطابق با نمونه ارسالی فایل گروه بندی کنید.

5- هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر در بین لایه های یک طرح موجب حذف آن محصول از میهن طرح شده و در صورت تکرار چنین مواردی اکانت فروشنده حذف خواهد شد.

6- تسویه حساب با طراحان با حد نصاب رسیدن به مبلغ 1 میلیون تومان  انجام می شود، درخواست های تسویه حساب باید از طریق سایت گزینه " تسویه حساب " ثبت شود و پرداخت مبلغ تا 1 هفته بعد از ثبت درخواست انجام میشود.


آخرین بروزرسانی موکاپ ها  1400/09/08پشتیبان تلگرام
پشتیبانی تلگرامی
پیغام به پشتیبان 24/7 تلگرام