سوالات متداول کاربران و خريداران


لطفا پیش از مطرح کردن سوالات خود در بخش پشتیانی ابتدا پاسخ به سوالات رایج کاربران را چک کنید.
ابتدا در سایت ورود کنید سپس موس را برروس پنل کاربری خود برده و گزینه دانلود ها را انتخاب کنید. (تکی) محصولات اشتراکی در همان صفحه جزئیات محصول میتوانید دانلود کنید
چنانچه پس از دانلود محصولات دچار مشکلی در بازگشایی یا استفاده داشتید لطفا مراحل زیر را دنبال کنید: 1.ابتدا از نرم افزارهای دیگری برای بازگشایی فایل های فشرده استفاده کنید. 2.به دلیل اشکالاتی که برخی مواقع در اینترنت زیرساخت کشور بوجود میاید توصیه میکنیم وضعیت اینترنت خود را با دقت بررسی کنید و سعی کنید با استفاده از شبکه های دیگر اینترنت یا اپراتور دیگری برای دانلود تلاش کنید. 3.چنانچه مشکل از سمت شما نبود و به نظرتان رسید که اشکال از سمت محصول دانلودی میباشد، لطفا نام و جزئیات دقیق محصول را بلافاصله برای پشتیبانی میهن طرح ارسال کنید تا توسط کارشناسان بررسی شود.
اگر فایل خریداری شده دارای اشکال فنی در باز شدن باشد در بخش تماس با ما جزئیات خرید و اشکال را با مدیر سایت میهن طرح قرار دهید تا به سرعت مشکل شما بررسی و رفع گردد یا از طریق شماره 09128509979 در تلگرام به پشتیبان اطلاع دهید.
برای دانلود راحت پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار Internet Download Maneger هست.
این خطا زمانی به وجود می آید که شما طرح ها را به صورت تب های جداگانه در مرورگر باز کرده اید و اینکه همزمان برروی گزینه دانلود کلیک میکنید به دلیل اینکه تمامی لینک های دانلود به صورت رمز گذاری و کد امنیتی گذاشته شده است و لینک یکبار مصرف به شما میدهد شما باید در همان یک تب شروع به گردش و دانلود کنید یا اگر تب های جداگانه باز کردید همزمان کلیک نکنید و پس از دانلود فایل به سراغ تب بعد بروید و دانلود کنید.

پاسخ سوالتان را نیافتید؟ مشکلی نیست برای ارتباط با ما کلیک کنید

پشتیبان تلگرام
پشتیبانی تلگرامی
پیغام به پشتیبان 24/7 تلگرام