اشتراک طلایی میهن طرح با دانلود همزمان هر 3 سایت


اشتراک طلایی میهن طرح با دانلود همزمان هر 3 سایت

عرض سلام خدمت کاربران محترم مارکت میهن طرح

طبق درخواست های که کاربران محترم مبنی بر دانلود همزمان هر سه سایت میهن طرح داشتند با تلاش تیم برنامه نویسی این امکان فراهم شد از این پس شما بتوانید با خرید اشتراک طلایی از هر 3 سایت میهن طرح ( گرافیک ، ویدیو و صدا ) تا سقف 30 محصول در روز و نهایتا تا 900 محصول در ماه دانلود کنید اشتراک ها در بسته های 1 ماهه ، 3 ماهه و 6 ماهه قرار داده شده است. زین پس افرادی که هم در حوزه طراحی گرافیک چاپ ، تدوین و تیزر و فیلم سازی و آهنگسازی و صدا فعالیت میکند میتوانند از این خدمات استفاده نمایند.

نکته: اشتراک های جداگانه هر سایت همچنان وجود دارد.

برای خرید اشتراک پس از ثبت نام در سایت در بالای سایت دکمه خرید اشتراک را کلیک کنید . در بالای صفحه 4 آیتم بسته اشتراکی مربوط به سایت گرافیک، ویدیو ، صدا و اشتراک طلایی وجود دارد.چنانچه فقط مشترک یا مشتری یک سایت هستید میتوانید اشتراک همان سایت را نیز خریداری کنید و اگر قصد دانلود از همه سایت ها دارید باید بسته اشتراک طلایی خریداری کنید.

برای خرید اشتراک دقت کنید در چه سایتی وارد شده اید مثلا اگر در سایت گرافیک mihantarh.com هستد و میخواهید اشتراک سایت ویدیو را خریداری کنید باید بسته سایت ویدیو ( رنگ نارنجی ) انتخاب کنید تا وارد سایت ویدیو شوید و اگرنه اشتراک های ماهیانه سایت گرافیک برای شما نمایش میدهد. 

در صورت هرگونه سوال میتوانید از طریق شماره زیر در پشتیبانی میهن طرح در تماس باشید.

واتس آپ یا تماس مستقیم: 02128429036 - 09128509979      تلگرام: http://telegram.me/mihan_tarh

 

خرید اشتراک سایت گرافیک

خرید اشتراک سایت ویدیو

خرید اشتراک سایت صدا

خرید اشتراک طلایی ( همه سایت ها )

آپديت شده در 24 بهمن 1398
پشتیبان تلگرام
پشتیبانی تلگرامی
پیغام به پشتیبان 24/7 تلگرام