پروژه افترافکت

تعداد 1259 آيتم در آرشيو

پروژه افترافکت چیست؟

این پروژه‌ها در نرم‌افزار کاربردی و حرفه‌ای افترافکت طراحی و تولید می‌شوند و معمولا برای تبلیغات حرفه‌ای به کار گرفته می‌شوند. تقریبا هر جایی که تبلیغات جذابی به چشم می‌خورد، از پروژه افتر افکت استفاده می‌شود.

کاربردهای پروژه افترافکت

بسیاری از کسب‌وکارها و تجارت‌های امروزی از پروژه‌ افترافکت برای به‌روز بودن در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام استفاده می‌کنند. اگر قصد ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای معرفی محصولات و خدمات خود را دارید، بهره‌مندی از پروژه‌های افترافکت پیشنهاد مناسبی خواهد بود. شما با بهره‌مندی از نرم‌افزار افتر افکت قادر هستید انواع طراحی‌های موشن گرافیک، تیزر و جلوه‌های ویژه را به‌راحتی انجام دهید. ‌بیشتر طراحی‌های گرافیکی حرفه‌‌ای از پروژه افترافکت استفاده می‌کنند. این پروژه‌ها برای جلب نظر و رضایت بسیاری از مخاطبان طراحی می‌شوند و معمولا در حیطه بازاریابی به کار گرفته می‌شوند.

ویژگی پروژه‌های افترافکت

در گام نخست باید بدانید این طراحی‌ها در برنامه کاربردی افتر افکت شکل می‌گیرند و برای اجرای آن‌ها باید از نرم‌افزار Adobe AfterEffect 2010 , 2018 استفاده کنید. معمولا این طراحی‌ها به پلاگین نیاز دارند و در برخی موارد کاربردی بدون نیاز به پلاگین خواهند بود. از دیگر ویژگی‌های این پروژه‌ها آن است که امکان ویرایش نامحدود آن‌ها توسط سفارش‌دهنده وجود دارد.

انواع پروژه افتر افکت

پروژه‌های افترافکت نیز بسته به سلایق و نیازهای مشتریان دارای تنوع گسترده‌ای است و افراد امکان سفارشی‌سازی این پروژه‌ها را دارند. همچنین امکان استفاده از پروژه‌های آماده نیز برای شما وجود دارد. در این صورت برخی قالب‌های از پیش طراحی‌شده را در اختیار خواهید داشت. در صورتی که شرایط ویژه‌ای را برای کسب‌وکار خود و به صورت انحصاری نیاز دارید، بهتر است از خدمات حرفه‌‌ای تیم طراحی پروژه افتر افکت بهره بگیرید. همچنین انواع پروژه افتر افکت معمولا بر اساس موضوعات نیز دسته‌بندی می‌شود. به‌عنوان مثال پروژه‌های مذهبی یا ملی در دسته متفاوتی نسبت به پروژه‌های تجاری قرار می‌گیرند. در میان انواع این پروژه‌ها نیز با توجه به تنوع در کسب‌وکارها معمولا انواع مختلف با تم و طراحی خاصی تولید می‌شوند. همچنین هنگام سفارش این پروژه‌ها باید ابعاد عمودی یا افقی تصاویر و ویدئوها را نیز مشخص کنید.

ویدئو پیش نمایش

تمامی پروژه‌های افتر افکت دارای پیش نمایش هستند و شما پیش از دریافت کامل آن‌ها این امکان را دارید که بخشی از آن را در طول طراحی مشاهده کنید. در این صورت امکان ایجاد برخی تغییرات و ویرایش‌ها برای شما وجود دارد

کیفیت پروژه افترافکت

معمولا این پروژه‌ها در سایز و ابعاد متنوعی طراحی و ارائه می‌شوند که کاملا برحسب نیازها و سلیقه مشتریان است. این سایزها از حداقل 720P تا 4K است. همچنین نرخ تصاویر طراحی‌شده نیز از 23.98 تا 60 خواهد بود که همگی در کیفیت پروژه افتر افکت موثر هستند. هر اندازه این مقادیر بیشتر باشد، تصاویری که دریافت می‌کنید از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

طراحی پروژه افتر افکت

اگرچه امکان خریداری و استفاده از پروژه‌های آماده هر زمان در اختیار شماست، طراحی اختصاصی و انحصاری مخصوص به کسب‌وکار و تجارت شما فواید بیشتری را در بر خواهد داشت. در این صورت کیفیت، سایز و اطلاعات دقیقی از پروژه مورد نظر خود نظیر نیاز به پلاگین را در اختیار طراحان قرار می‌دهید و نمونه هدف خود را با امکان ویرایش نامحدود تحویل خواهید گرفت.

نمایش ادامه
پشتیبان تلگرام
پشتیبانی تلگرامی
پیغام به پشتیبان 24/7 تلگرام